:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Sveikata sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
be sijono
Gigakrutikas


Prisijungė: 2007 02 15
Pranešimai: 1365
Miestas: kaimas prie miškų ir geležinkelio ir dar upės

Pranešimas2007.04.26 11:22 
Tema: Plastines operacijos ir kiti tiuningai: uz ar pries?
Atsakyti su citata

Pasiziurejau siryt i veidrodi ir skausmingai radau dar viena rauksle. Ant kaktos. Brrr... O nuo studiju laiku priaugau 7kg... Nu siaubas, nu.
Esu sau pasizadejusi 30mecio proga pasidovanoti plastine operacija, kad nors kokia paguoda butu sulaukus tokio garbingo amziaus.

Jums, gerb.senmerges niekada tokiu minciu nekilo? Apie operacija? Koki tai plauku prisiauginima? Pergamentini(permamentini?) mokiaza? Vienzo, apie tiuninga? O gal ta darote nuolat patyliukais ir niekam nieko nesisakot? :)
O ka apie tai galvoja mielieji senberniai? Kaip reaguotumete, jei tamstu merginos paskambintu ir pasakytu: mielasis, kita savaite didinsiuos papus, nusisiurbsiu uzpakali pvz.?

Suprantu, naturalus grozis yra geris ir t.t., bet, jis bjaurastis, turi savybe nykti su metais,kas darosi vis aktualiau, kuo labiau i snemergyste...
O ir galu gale, kodel nepasinaudoti (arba kodel nesinaudoti) siuolaikiniais isradimais? Ir pvz. nafig plusti sporto salej, kai gali nusipjauti puse skrandzio, gala zarnyno ir nebeesti beveik arba apsipjaustyti pas koki dabar nunai madinga prof. Vitku?

Juolab, kad pries akis kiekviena diena smekscioja puikus plastikos ir kitokiu tiuningu pavyzdziai telike ir bozburnaliuose:

http://www.awfulplasticsurgery.com/

(visu numyleta grazuole)
http://photos1.blogger.com/blogger/7376/2321/1600/before_and_after00.jpg?force=1

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vaikeliux
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 06 29
Pranešimai: 1890
Miestas: Kaunas

Pranešimas2007.04.26 11:34 
Tema: Re: Plastines operacijos ir kiti tiuningai: uz ar pries?
Atsakyti su citata

be sijono rašo:
O ka apie tai galvoja mielieji senberniai? Kaip reaguotumete, jei tamstu merginos paskambintu ir pasakytu: mielasis, kita savaite didinsiuos papus, nusisiurbsiu uzpakali pvz.?

man kiltu klausimas kodel? jei man mergina patinka tai nezinau ar noreciau kad ji keistusi- nebent atvirksciai- kad nesikeistu. aisku jei ji labai pergyvena ir nejaukiai jauciasi del kazkokio defektelio tai prasom, as uz, tik baisu kad tai nebutu manijos pradzia....
_________________
I'm on the highway to hell
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Barunka
Megakrutikas


Prisijungė: 2006 05 18
Pranešimai: 776

Pranešimas2007.04.26 11:54 
Tema: Re: Plastines operacijos ir kiti tiuningai: uz ar pries?
Atsakyti su citata

be sijono rašo:
Pasiziurejau siryt i veidrodi ir skausmingai radau dar viena rauksle. Ant kaktos. Brrr... O nuo studiju laiku priaugau 7kg... Nu siaubas, nu.
Esu sau pasizadejusi 30mecio proga pasidovanoti plastine operacija, kad nors kokia paguoda butu sulaukus tokio garbingo amziaus.

Sulaukus 30 m. gyvenimas tik prasideda, o tu jau isankstines paguodos ir paskatos tam amziui ieskai, eh:-)O rauksles nebutinai gadina, atvirksciai jos gali priduoti charmo ir israiskos zmogaus veidui. Priklausomai nuo to ar raukaisi , vaipaisi ar sypsaisi.
be sijono rašo:

Jums, gerb.senmerges niekada tokiu minciu nekilo? Apie operacija? Koki tai plauku prisiauginima? Pergamentini(permamentini?) mokiaza? Vienzo, apie tiuninga? O gal ta darote nuolat patyliukais ir niekam nieko nesisakot? :)

Yra teke pagalvot apie kai kurias plat. operacijas ir apie permanentini makiaza mintis smestelejo. Bet tik del, kad perm. mak. yra labai patogu. O geriau pagalvojus suprantu, kad buvau nepakankamai budri ir buvau betampanti reklamos auka.Siaip esu linkusi savyje ieskoti privalumu, o ne trukumu. Kol ausys, lupos ar dar kas nors visai nenuvepo ar nusmuko, tol nieko nedarysiu. Nemanau, kad rupinimasis isvaizda turetu buti gyvenimo tikslas ir variklis ( nors pasitiuninguoju svelniai del saves), nebent tai butu mano darbas. Neprekiauju savo isvaizda, tad atsakymas yra ne, nebent tai butu koks fizinis defektas.


be sijono rašo:


http://www.awfulplasticsurgery.com/

(visu numyleta grazuole)
http://photos1.blogger.com/blogger/7376/2321/1600/before_and_after00.jpg?force=1


baisumynu muge...
_________________
Hakuna matata!


Paskutinį kartą redagavo Barunka, 2007.04.26 12:14. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
be sijono
Gigakrutikas


Prisijungė: 2007 02 15
Pranešimai: 1365
Miestas: kaimas prie miškų ir geležinkelio ir dar upės

Pranešimas2007.04.26 12:13 
Tema: Re: Plastines operacijos ir kiti tiuningai: uz ar pries?
Atsakyti su citata

Barunka rašo:

* Yra teke pagalvot apie kai kurias plat. operacijas
* ir apie permanentini manikiura mintis smestelejo. Bet tik del, kad perm. mak. yra labai patogu.
...

* Apie kokias? :) Idomu:)
* Permamentinio manikiuro nabuna. Cia kazka maisai:) Yra permanentinis makiazas ir gelinis arba akrilinis(is dirbtiniu) manikiuras.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Barunka
Megakrutikas


Prisijungė: 2006 05 18
Pranešimai: 776

Pranešimas2007.04.26 12:19 
Tema: Re: Plastines operacijos ir kiti tiuningai: uz ar pries?
Atsakyti su citata

be sijono rašo:
Barunka rašo:

* Yra teke pagalvot apie kai kurias plat. operacijas
* ir apie permanentini manikiura mintis smestelejo. Bet tik del, kad perm. mak. yra labai patogu.
...

* Apie kokias? :) Idomu:)
* Permamentinio manikiuro nabuna. Cia kazka maisai:) Yra permanentinis makiazas ir gelinis arba akrilinis(is dirbtiniu) manikiuras.

* Beveik apie visas parefleksuoju.
* Jau pataisiau, mintys kazkur kitur klaidziojo berasant :-)
_________________
Hakuna matata!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Razinova
Trinity, the Bringer of Rain


Prisijungė: 2004 07 16
Pranešimai: 1539

Pranešimas2007.04.26 12:22 
Tema:
Atsakyti su citata

nu tureciau pritart Barunkai, kad 30-metis tai ne kazkokia riba uz kurios tik blogis, raukšles, liudesys ir artejantis senatvinis marazmas.
viskas ten su tuo amzium gerai. ir visi mes nejaunejam, o bet tai manes kazkaip nejaudina.
as esu galvojus apie viena - pasidaryti akiu (regos korekcijos ar kaip ten mandrai) operacija, kad nereiketu nesioti nei linziu nei akiniu. bet bijojau, ir vis dar bijau. o maza ka? rizika, kad nepasiseks maza, bet ji vis tiek yra. ir bijau uztat vis dar. nu bet cia labiau defekto salinimas negu del grozio.


apie kitokias operacijas negalvojau. man kol kas patinka tai, ka as matau veidrodyje:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2007.04.26 14:10 
Tema:
Atsakyti su citata

kai labai tingiu sportuoti galvoju kad reiktų lašinius nusisiurbti, o bet tačiau valia paima savo ir išeinu į sporto taką :)
_________________
Aš girdžiu balsus savo galvoje ir jiems tu nepatinki ..... ir kuo toliau, tuo labiau....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
bz
Megakrutikas


Prisijungė: 2007 04 16
Pranešimai: 593
Miestas: Jeruzale

Pranešimas2007.04.26 14:18 
Tema:
Atsakyti su citata

plastikos chirurgija :) taip, yra tokia sritis.
www.plastikoschirurgai.com - rekomenduoju. galiu suveikti nuolaida.

nors man nieko nera graziau uz gyvenimo subrandinta zmogu, o ne kompiuteriu sumodeliuota veikeja.
_________________
Pasaulis su savo nelygumais iš tiesų idealus!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.04.26 14:40 
Tema:
Atsakyti su citata

O tai lytinių organų didinimas/mažinimas/raukšlių šalinimas - čia prie plastinės chirurgijos ?...neradau kažkaip tam puslapy...
_________________
...meškinai nepriima kritikos iš kritinių...ps. NEPAMIRŠKITE PAŽIŪRĖT LAIKO ! ;)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
bz
Megakrutikas


Prisijungė: 2007 04 16
Pranešimai: 593
Miestas: Jeruzale

Pranešimas2007.04.26 14:49 
Tema:
Atsakyti su citata

Meškiukas rašo:
O tai lytinių organų didinimas/mažinimas/raukšlių šalinimas - čia prie plastinės chirurgijos ?...neradau kažkaip tam puslapy...

daro ir sita. pagal poreiki. tai labai subtili operacija, kai sakneles dalis yra atpalaiduojama ir taip pasiekiamas efektas. nerekomenduoju gilintis i tai :)
_________________
Pasaulis su savo nelygumais iš tiesų idealus!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Meškiukas
Free Air Director


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 2727
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.04.26 15:10 
Tema:
Atsakyti su citata

...o gal galima smulkesnės informacijos-jei tai irgi plastika :)Gal galima aštriau ? :)
_________________
...meškinai nepriima kritikos iš kritinių...ps. NEPAMIRŠKITE PAŽIŪRĖT LAIKO ! ;)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
be sijono
Gigakrutikas


Prisijungė: 2007 02 15
Pranešimai: 1365
Miestas: kaimas prie miškų ir geležinkelio ir dar upės

Pranešimas2007.04.26 16:16 
Tema:
Atsakyti su citata

Meskiukas ko tais susidomejes falo didinimu ar kaip cia? :) Zinok, nereikia tau jo didinti. Ir taip gerai :)

bz, pasyciau 30mecio proga padovanoti man nuolaidele:) Jei bus nemaza- surizikuosiu, nors siaip jau kauno plastikos chirurgus buvau nusiziurejus..
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
bz
Megakrutikas


Prisijungė: 2007 04 16
Pranešimai: 593
Miestas: Jeruzale

Pranešimas2007.04.26 17:01 
Tema:
Atsakyti su citata

be sijono rašo:
bz, pasyciau 30mecio proga padovanoti man nuolaidele:) Jei bus nemaza- surizikuosiu, nors siaip jau kauno plastikos chirurgus buvau nusiziurejus..

Taigi tai ir yra Kauno desantas :) Tik del tam tikru priezasciu nusikriokes i pajuri. Tu gerai apziurek tuos daktariukus. Tarp ju yra graziu ir nevedusiu. Galetum apsukti galva, nemokamai pasitaisyti savo neidealuma ir dar buta arba nama pavokt! juk branks!!! :)
_________________
Pasaulis su savo nelygumais iš tiesų idealus!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Burzumas
Nenaudėlis


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 741

Pranešimas2007.04.26 17:15 
Tema:
Atsakyti su citata

Ko neišeina apgaule išvilioti tą reikia pavogti - aiški moteriška logika :)
O tu žinok, kad tie medikai gan nekvaili ir fyg tu juos apvogsi, o naxaliavai nieko negausi netgi jeigu iš kailio nersies, kad patenkintum, bo ten tokių iš kailio besineriančių pilnos klinikos ir nachaliavai be to :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
klebonija
Gigakrutikas


Prisijungė: 2006 02 10
Pranešimai: 1057
Miestas: Vilnius

Pranešimas2007.04.26 17:27 
Tema:
Atsakyti su citata

Ale bet sugalvojai Be sijone. Taigi Naktibaldas pasakė jaunystės eliksyro formulę - pyxas, alus ir vobla :)
_________________
Kuo toliau, tuo viskas bus blogiau. Patikėk. Aš tai patyriau. Du kartus.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Sveikata sukurti naują temą
Pereiti prie 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Toliau rašyti atsakymą