:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie 1, 2, 3, 4, 5, 6  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Apie viską sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
wyshnia
Nuliovas


Prisijungė: 2006 04 23
Pranešimai: 59

Pranešimas2006.11.03 21:59 
Tema: Paniska mirties baime
Atsakyti su citata

Anksciau mirties visai nebijojau, gal net atvirksciai - nelabai vertinau savo egzistencija, sunkesniais momentais net pagalvodavau, kad butu neblogai nusizudyti :) Taciau paskutiniu metu kuo labiau tampu patenkinta savo gyvenimu, kuo daugiau tikslu ir svajoniu turiu, tuo labiau pradedu bijoti. O dar labiau bijau, kad mirs mano mylimi zmones. Ir kazkaip jauciu, kad kuo toliau, tuo labiau ta baime pradeda trukdyti gyventi.

Jo, geriausia turbut yra negalvoti, bet kad neiseina :( Gal del to, kad dar budama vaikas suzinojau, koks yra jausmas netekti paciu artimiausiu zmoniu. Ir va dabar nuolat kovoju su ta praradimo baime. Kartais net galvoju, kad verciau jau nieko nemyleciau, prie nieko nepririsciau ir paskui nekenteciau netekusi... Protu suvokiu, kokia tai nesamone, bet nieko negaliu sau padaryti. Bijau, kad anksciau ar veliau galiu pasidaryti tikra paranojike. Pulsiu i isterija, kai vyras uztruks darbe, arba neisleisiu vaiku i kiema, nes ten juk tiek 'pavoju' slypi.

Kokiu cia priemoniu imtis? Eiti pas psichologa? Gyventi kaip atsiskyrelei? Itiketi dieva ir pomirtini gyvenima?

Tiesa, ta baime, kad pati galiu mirti, tai labiau ne del to, jog va pasitrauksiu is sio nuostabaus pasaulelio, bet labiau del to, kad del mano mirties kentes mano artimieji. Ir dar baisiau darosi pagalvojus, kad butent savo baimemis visa tai galiu prisisaukti.

Sivakar apie tai susimasciau, nes vakar suzinojau, jog viena labai miela musu paciente, pries 3 metus pasveikusi nuo vezio, vel susirgo, ir sikart jau nebepagydomai. Nemoku net apsakyti, kaip sukrete ta nenusakoma baime jos akyse... Moteriai isejus, verkiau ir as, ir mano koleges.
Bet naivu turbut yra tiketis, kad sirgs ar i avarijas ar dar kokias kitokias blogybes visada paklius tik svetimi ir nelabai svarbus zmones..

Ar as viena cia tokia beprote?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vaikeliux
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 06 29
Pranešimai: 1890
Miestas: Kaunas

Pranešimas2006.11.04 01:30 
Tema:
Atsakyti su citata

OHO...
Niekad net nepagalvojau apie panasius dalykus- ta prasme mirties baime nekankino. gal del to kad esu nevedes ir aplink ner tokiu artimu zmoniu? tiesog gyveni sava vaga ir tiek. gal del to kad ta vaga labai negili ir beprasme?
nu jo uzdavei cia...
_________________
I'm on the highway to hell
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
boro
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 24
Pranešimai: 1484
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.11.04 12:17 
Tema:
Atsakyti su citata

per telioką girdėjau, kad po vieno milijardo metų žemę sudegins saulė. skaitau, kad čia reikalinga gera strategija, ką veikti toliau
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.11.05 14:00 
Tema:
Atsakyti su citata

Planuoji milijardą metų tempti? Kaip baisu... :)
_________________
Kai negeriu, labai daug visko rodosi. O kai išgeriu - rodosi mažiau. Matyt, bijo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
boro
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 05 24
Pranešimai: 1484
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.11.05 15:11 
Tema:
Atsakyti su citata

paskutinius 500 000 000 metelių jaukiai praleisiu marse. reikia suburti norinčių būti ten kartu kuopelę
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Burzumas
Nenaudėlis


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 741

Pranešimas2006.11.05 20:30 
Tema:
Atsakyti su citata

O man labiausiai mirties suvokimas ir nereali jos baime buvo kai važiavau greitukėje ir sąmonė nuo skausmo trūkinėjo...Bliamba kaip baisu pasidarė, pradėjo suktis filmukas - vaikystes,darželio ir mokyklos laikai, pradėjau suprasti, kad jau mirštu, bo žinojau, kad jeigu jau matai šitą filmuką tai reiškia galas arti. Kaip baisu pasidarė, siaubas, kaip baisu yra mirti, šalta taip, bet drebulys pradingsta...Vienintelė paguoda, kad tuo metu laikiausi nusilpusia ir šalta ranka įsikibęs į savo mylimos draugės rankutę ir visiškai jos šiltos rankos nejaučiau, kadangi kraujo jau mano rankose nebebuvo, bet jutau jos buvimą šalia (didelis ačiū jai už tai) ir tai mane stipriai drąsino. Protingos knygos rašo, kad mirtis neišvengiama kaip saulėtekis ir saulėlydis ir kažkaip bijoti to labai keista, ir kvailoka, bet taip atrodo tik tol kol pats nepajauti jos šalto alsavimo...

Mirti nenoriu, ir negaliu bo dar neišgėriau savo ir neatsiklausiau black metalo ir apskritai dafyga ką dar turiu padaryti. Ir beto, nazlo nizdoxnu.

Vyšnia, o kokia tavo kraujo grupė? :)


Paskutinį kartą redagavo Burzumas, 2006.11.05 23:22. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Barunka
Megakrutikas


Prisijungė: 2006 05 18
Pranešimai: 776

Pranešimas2006.11.05 22:07 
Tema: Re: Paniska mirties baime
Atsakyti su citata

wyshnia rašo:


Ar as viena cia tokia beprote?

Ne tu viena, as tokia pati. Gal labiau del atsakomybes, mat turiu vaika. Bijau, kad jam kas nenutiktu, nes nezinau kaip istverciau. Taip pat bijau del saves, nes kas bus su vaikeliu jei manes cia nebebus. Daug apie tai masciau. Gal pasirodys juokinga, buvo kad ir meldziausi prie lovos uzmigdzius, nors ir nesu tinkinti. Is kitos puses nera tai jau taip blogai, nes viskam susideliojus i lentyneles suvokiau, kad nieko tu cia nepadarysi ir nutariau , kad jeigu jau bus taip lemta tai man belieka duoti viska kas geriausia savo mylimiesiems. Tai kazkaip pasidariau labai uzsiemus ir tos mintys bei baimes nusistume i sali. Geriausia psichoterapija :-)
Bet kai mirsiu ekosistemoj nedalyvausiu. Paprasiau, kad sudegintu ir vejais paleistu kaip kokia pagone vejapalaike :-)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
wyshnia
Nuliovas


Prisijungė: 2006 04 23
Pranešimai: 59

Pranešimas2006.11.06 00:16 
Tema:
Atsakyti su citata

Burzumas rašo:
O man labiausiai mirties suvokimas ir nereali jos baime buvo kai važiavau greitukėje ir sąmonė nuo skausmo trūkinėjo...Bliamba kaip baisu pasidarė, pradėjo suktis filmukas - vaikystes,darželio ir mokyklos laikai, pradėjau suprasti, kad jau mirštu, bo žinojau, kad jeigu jau matai šitą filmuką tai reiškia galas arti. Kaip baisu pasidarė, siaubas, kaip baisu yra mirti, šalta taip, bet drebulys pradingsta...Vienintelė paguoda, kad tuo metu laikiausi nusilpusia ir šalta ranka įsikibęs į savo mylimos draugės rankutę ir visiškai jos šiltos rankos nejaučiau, kadangi kraujo jau mano rankose nebebuvo, bet jutau jos buvimą šalia (didelis ačiū jai už tai) ir tai mane stipriai drąsino. Protingos knygos rašo, kad mirtis neišvengiama kaip saulėtekis ir saulėlydis ir kažkaip bijoti to labai keista, ir kvailoka, bet taip atrodo tik tol kol pats nepajauti jos šalto alsavimo...

Mirti nenoriu, ir negaliu bo dar neišgėriau savo ir neatsiklausiau black metalo ir apskritai dafyga ką dar turiu padaryti. Ir beto, nazlo nizdoxnu.

Vyšnia, o kokia tavo kraujo grupė? :)


nezinau savo kraujo grupes, reikes pasidometi :)
o kas atsitiko? kodel greitukes prireike?

mane panasus jausmai apeme, kai apendicita operavo. dar niekada nebuvau gulusi po skalpeliu, tikrai maniau, kad sakes. visa kelia i operacine nulaisciau asarom :) jauciuosi tokia viena ir nelaiminga ir dar tiek gyvenime daug visko nenuveikusi. labai gera buvo po narkozes pabusti ir pamatyti pazistamus mylimus veidus.
turbut svarbiausia tokiomis akimirkomis tureti kieno ranka suspausti... :)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
wyshnia
Nuliovas


Prisijungė: 2006 04 23
Pranešimai: 59

Pranešimas2006.11.06 00:48 
Tema: Re: Paniska mirties baime
Atsakyti su citata

Barunka rašo:
wyshnia rašo:


Ar as viena cia tokia beprote?

Ne tu viena, as tokia pati. Gal labiau del atsakomybes, mat turiu vaika. Bijau, kad jam kas nenutiktu, nes nezinau kaip istverciau. Taip pat bijau del saves, nes kas bus su vaikeliu jei manes cia nebebus. Daug apie tai masciau. Gal pasirodys juokinga, buvo kad ir meldziausi prie lovos uzmigdzius, nors ir nesu tinkinti. Is kitos puses nera tai jau taip blogai, nes viskam susideliojus i lentyneles suvokiau, kad nieko tu cia nepadarysi ir nutariau , kad jeigu jau bus taip lemta tai man belieka duoti viska kas geriausia savo mylimiesiems. Tai kazkaip pasidariau labai uzsiemus ir tos mintys bei baimes nusistume i sali. Geriausia psichoterapija :-)
Bet kai mirsiu ekosistemoj nedalyvausiu. Paprasiau, kad sudegintu ir vejais paleistu kaip kokia pagone vejapalaike :-)


man tai nejuokinga, as irgi turbut melsciausi. juk melstis gali nebutinai tik tada, kai i dieva tiki, ir nereikia vien jam savo maldu adresuoti. gali tiesiog mintyse isreiksti dideli nora, tai irgi bus savotiska malda, gal tik nebutinai dievui skirta.
na o tavo psichoterapija, pagone vejaplauke, tokiu atveju turbut yra geriausia iseitis :) as irgi panasia stengiuosi uzsiimti, turbut tik reiketu sia veikla suintensyvinti ir maziau apie blogus dalykus galvoti.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.11.06 10:15 
Tema:
Atsakyti su citata

o gal tu tiesiog is gyvenimo nieko negauni, kad bijai mirti. visu tas neisvengiamai laukia, taciau jei visko is gyvenimo neisspaudei visko, tai paprastai tariant, ale ir abydna gi lenktis butu:) as jau mates tikrai daugiau, nei kiti ir per 80 metu nepamato, todel manes panasios dilemos nekamuoja:)
o gal tau reik pagelbos tais klausimais..?:) manau geras sexas, tinkamas kursas mdma, gera doze extreemo isvaduotu tave nuo siu minciu. jei ka kreipkis:))
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.11.06 10:18 
Tema:
Atsakyti su citata

ir seip...kas yra ta mirtis, as tai manau, kad tai nebutis, o nebutis dar geriau uz daugelio religiju agituojama roju.
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Burzumas
Nenaudėlis


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 741

Pranešimas2006.11.06 10:32 
Tema:
Atsakyti su citata

Aš tai manau, kad mirtis yra kaip kompas išsijungia, užtemsta monikas ir atia ir nieko nebėra ir niekas nieko niekam neatlygins po mirties. Vagys, loxai, šliuxos ir bendzikai visi išsijungs ir nėra jokios teisybės, px viskas.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.11.06 10:59 
Tema:
Atsakyti su citata

Burzumas rašo:
Aš tai manau, kad mirtis yra kaip kompas išsijungia, užtemsta monikas ir atia ir nieko nebėra ir niekas nieko niekam neatlygins po mirties. Vagys, loxai, šliuxos ir bendzikai visi išsijungs ir nėra jokios teisybės, px viskas.

as irgi kazka panasaus isivaizduoju..tikiuosi nebus mums tokia zapadlo, kad dar kazkur kazkada susitiksim visi...blia visai to nenoretau.
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Burzumas
Nenaudėlis


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 741

Pranešimas2006.11.06 12:08 
Tema:
Atsakyti su citata

Ir nėra jokio bumerango. Daryk ką nori, niekas nenubaus nei gyvam esant nei po mirties.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2006.11.06 12:20 
Tema:
Atsakyti su citata

Burzumas rašo:
Ir nėra jokio bumerango. Daryk ką nori, niekas nenubaus nei gyvam esant nei po mirties.

na del bumerango as nesutikciau, bet tik is dalies. manau, kad jis sugrizta dar zmogui gyvam esant.
na dar neteko matyt nei vieno bandito, ar aferisto, kuris drasiai galetu pareiksti, kad yra laimingas. dazniausiai ju tas euforinis ivaizdis tera apsaugine poza...o istikruju viduje pas juos toks kipisas dedasi!
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Apie viską sukurti naują temą
Pereiti prie 1, 2, 3, 4, 5, 6  Toliau rašyti atsakymą