:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6  Toliau rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Apie viską sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.12.03 19:06 
Tema:
Atsakyti su citata

Ei, Naktibaldai, kaip tikras baryga, galėtum tapt metalystų ir svarščikų vadybininininku. Blicturnyras: ką jūs į tai? :)))
_________________
Kai negeriu, labai daug visko rodosi. O kai išgeriu - rodosi mažiau. Matyt, bijo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
PostFactum
Megakrutikas


Prisijungė: 2006 10 13
Pranešimai: 585

Pranešimas2008.12.03 19:40 
Tema:
Atsakyti su citata

Naktibaldas rašo:

As bulves megstu ir nenoriu, kad jos brangtu, del nepakankamos darbo jegos kaimo sektoriuje. Man tai nesuprantamas tas kaimieciu noras tapti miestieciais, juk kaime, vadovaujantis ne nugaros smegenimis, galima dar mocniau nei mieste prasisukti.

1) Bulvių kainos nuo to nepriklauso, bo vistiek priveža pigių bulvių iš lenkijos ir dar biesas - žino kur
2)Taip kaime tikrai galima prasisukt turint galvą, bet į miestą nebėga tie, kurie turi pakankamai nenugaros smegenų, kad suprastų tai...
Šiaip krizė kaimui bus į naudą, bo dabar už 20Lt, 2 bambalius ir Saint george pakelį per dieną dirba tik jau visiškai prasigėrę. ateis laikas, kai tai bus geriausia alternatyva kaimiečiui...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.12.03 21:39 
Tema:
Atsakyti su citata

Nemalonus žmogus rašo:
Ei, Naktibaldai, kaip tikras baryga, galėtum tapt metalystų ir svarščikų vadybininininku. Blicturnyras: ką jūs į tai? :)))


Ne, nesugebeciau, jei rimtai priparinti reiketu nemokeciau, nes geras vadybininkas turi mocnai kirsti ir ismanyti, apie tai , ka stumia, as jusu menuose aborigenas, nebent napriagus imti ir mokintis staigiai. Ne mano sfera ir tiek:) Bus kada visiskas pizdecas, ir jei vel kas bus, sakyk, paimprovizuoti irgi galima :)
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
naktinuke
Bridget Jones ir Sargas


Prisijungė: 2005 04 03
Pranešimai: 2257
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.12.03 23:47 
Tema:
Atsakyti su citata

Ra, tai man taip ir neatsakei mane dominanciu klausimu. Ar yra bute internetas, kabeline, skalbimo masina ir balkonas. Kiek kambariu ir kiek kvadratu. Ar pilnai apstatytas baldais? Turiu nuomininka :)
_________________
Baime kelianti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2008.12.04 11:03 
Tema:
Atsakyti su citata

atsakant į gerb. oponent pažertą kritiką :)
baronai, tam kad gauti paskolą, reikia turėti pajamų, o imantr paskolą, reikia vertinti sao finansinisu pajėgumus blaiviai, todėl vieni, kaip kad Jūsų nuolankus tarnas, jama tiek kiek reikia, o kiti, kaip kad ir daugelis native wilensis, jamė kiek duoda, taip kad tai visai ne kaimietiškumo bruožas, o sutinkamas visose socialiniuose sluoksniuose.
antras pastebėjimas apie Mykolus iš Kalabybiškio, kurie dirba už mažesnį atlyginimą - be abejo žmonės naujose vietose kabinasi į gyvenimą, dirba ir tobulėja, tuo tarpu kai native wilensis ir toliau lieka pasipiktinęs ir dažnai be darbo, už kurį atvykęs iš Kalabybiškio Mykolas po kelių metų gauna gerus pinigus ir jau pats gali priiminėti native wilensis į darbą ;) nereikai norėti visko iš karto ant padėklo vien dėl to, kad esi gimęs ar tai augęs Vilniuje, gimimo vieta nepadaro žmogaus nei geresniu profesionalu, nei daugeliu atveju geresniu žmogumi.
_________________
Aš girdžiu balsus savo galvoje ir jiems tu nepatinki ..... ir kuo toliau, tuo labiau....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
be sijono
Gigakrutikas


Prisijungė: 2007 02 15
Pranešimai: 1365
Miestas: kaimas prie miškų ir geležinkelio ir dar upės

Pranešimas2008.12.04 11:53 
Tema:
Atsakyti su citata

Gizmo rašo:
Toks Vilnius patiktų ir man - būtų galima pajamti daug tuščių probangių kartonkių butų, o po kurio laiko visus kaimiečius atgal sukviesti ir vėl jiems tuos butus pardavinėti :).

iš kokių pinigų, Gizmo? a? :)
_________________
esu maloniai durna kad visiems būtų maloniau šalia protingiems
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
be sijono
Gigakrutikas


Prisijungė: 2007 02 15
Pranešimai: 1365
Miestas: kaimas prie miškų ir geležinkelio ir dar upės

Pranešimas2008.12.04 11:57 
Tema:
Atsakyti su citata

Naktibaldas rašo:
Ra rašo:


.


As irgi pritariu zlo, ne is principu kazkokiu, ar piktdziugu, bet is asmeniniu interesu. Kaimieciai sostineje stipriai sukele kainas ant NT nuomu, tulas kaimietis tik atsikraustes i Vilniu pradeda iskart daugintis, kaip triusis, tada buna ipareigotas dar ir savo benkartus islaikyti, todel sutinka dirbti uz bile kiek. Man daba bizniukai uzsirauke ir, ko gero teks nusizengti savo principams ir dirbti mokant mokescius, bet specialybe, kuria studinau yra gana populiari ir galiu pasakyti aciu tik kaimieciams del neadekvaciu atlyginimu. Jie gi iprate ziema basi po sniega lakstyti.
As metu metais seku darbo rinka ir pastebejau, kad pvz Kaune yra didesni atlyginimai,es Kaunas maziau kencia del 'sveciu'.
.

ot ir ne. Dirbu ir Kaune ir Vilniuj, ir laaabai gerai žinau, kad atlyginimas Kavne yr visada apie 1000 lt. nei Vilniuj mažesnis. Neretai ir daugiau. Netgi toj pačioj kompanijoj kauniečiams mokami vienokie atlyginimai, o vilniečiams - kitokie. Už tą patį darbą.
_________________
esu maloniai durna kad visiems būtų maloniau šalia protingiems
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.12.04 13:01 
Tema:
Atsakyti su citata

be sijono rašo:
Naktibaldas rašo:
Ra rašo:


.


As irgi pritariu zlo, ne is principu kazkokiu, ar piktdziugu, bet is asmeniniu interesu. Kaimieciai sostineje stipriai sukele kainas ant NT nuomu, tulas kaimietis tik atsikraustes i Vilniu pradeda iskart daugintis, kaip triusis, tada buna ipareigotas dar ir savo benkartus islaikyti, todel sutinka dirbti uz bile kiek. Man daba bizniukai uzsirauke ir, ko gero teks nusizengti savo principams ir dirbti mokant mokescius, bet specialybe, kuria studinau yra gana populiari ir galiu pasakyti aciu tik kaimieciams del neadekvaciu atlyginimu. Jie gi iprate ziema basi po sniega lakstyti.
As metu metais seku darbo rinka ir pastebejau, kad pvz Kaune yra didesni atlyginimai,es Kaunas maziau kencia del 'sveciu'.
.

ot ir ne. Dirbu ir Kaune ir Vilniuj, ir laaabai gerai žinau, kad atlyginimas Kavne yr visada apie 1000 lt. nei Vilniuj mažesnis. Neretai ir daugiau. Netgi toj pačioj kompanijoj kauniečiams mokami vienokie atlyginimai, o vilniečiams - kitokie. Už tą patį darbą.


Vilnius labiau kencia del didesnio sveciu kiekio, kas automatiskai itakoja didesne konkurencija darbo rinkoj. Manau tuo viskas pasakyta.
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.12.04 13:09 
Tema:
Atsakyti su citata

Baisonėlis rašo:
atsakant į gerb. oponent pažertą kritiką :)
baronai, tam kad gauti paskolą, reikia turėti pajamų, o imantr paskolą, reikia vertinti sao finansinisu pajėgumus blaiviai, todėl vieni, kaip kad Jūsų nuolankus tarnas, jama tiek kiek reikia, o kiti, kaip kad ir daugelis native wilensis, jamė kiek duoda, taip kad tai visai ne kaimietiškumo bruožas, o sutinkamas visose socialiniuose sluoksniuose.
antras pastebėjimas apie Mykolus iš Kalabybiškio, kurie dirba už mažesnį atlyginimą - be abejo žmonės naujose vietose kabinasi į gyvenimą, dirba ir tobulėja, tuo tarpu kai native wilensis ir toliau lieka pasipiktinęs ir dažnai be darbo, už kurį atvykęs iš Kalabybiškio Mykolas po kelių metų gauna gerus pinigus ir jau pats gali priiminėti native wilensis į darbą ;) nereikai norėti visko iš karto ant padėklo vien dėl to, kad esi gimęs ar tai augęs Vilniuje, gimimo vieta nepadaro žmogaus nei geresniu profesionalu, nei daugeliu atveju geresniu žmogumi.


Jei Mykolas is Kalabybiskio visa tai pasieks tik savo erudicijos ir darbstumo deka, valio! Taciau dazniausiai, kiek teko pastebet, tokie mykolai egzistuoja tik deka savo sugebejimo isgyventi minimaliomis salygomis. Pasikartosiu dar karta, kazkodel visi tai praleidot pro akis, kad tarp mykolu yra aiski mados tendencija- buti miestieciais, bet kokia kaina. Galetu mykolai steigti ekologiskus kiauliu ukius, auginti pluostines kanapes, parinti del ES paramos, turi tam visas salygas, taciau pasirenka asketiska gyvenimo buda, uztat mieste.
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
be sijono
Gigakrutikas


Prisijungė: 2007 02 15
Pranešimai: 1365
Miestas: kaimas prie miškų ir geležinkelio ir dar upės

Pranešimas2008.12.04 14:46 
Tema:
Atsakyti su citata

Bet kaip čia išeina???
Imkim, kad ir šito senbernių kampo leudį ir čia esantį santykį :kaimiečiai/miestiečiai.
Kaip gyvena čia esantys kaimiečiai?
ogi, dažniausiai prasiskolinę iki ausų, bet, kaip taisyklė ir mokosi/uždirba, bei dirba daugiau/geriau bla bla bla, kad net atskaičius tas baisiąsias paskolas-mokesčius etc. jiems lieka daugiau, nei....... mūsų kolegoms didingiesiems Miestiečiams gyvenantiems savo tėvų/brolių/seserų etc. butuose, turbūt iš to begalinio Miestietiškumo, dažnai -netyč ir nepalnuotai gyvenantiems,cituoju Naktibaldą: " dar asketiškesnį gyvenimo budą (nei tie Mykolai Kaimiečiai), uztat mieste".
[/i]
_________________
esu maloniai durna kad visiems būtų maloniau šalia protingiems
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ra
Megakrutikas


Prisijungė: 2007 10 22
Pranešimai: 570
Miestas: Alytus/Briuselius

Pranešimas2008.12.04 15:03 
Tema:
Atsakyti su citata

ei, visi iki vieno nukrypot nuo temos.

Naktnuke, pražiopsojau tave dominančius klausimus. Bet jau turiu nuomininkus. Už tiek kiek ir norėjau. Vadinas ne per brangu, tik kantrybės reik laukiant. (bet vistiek tfu tfu tfu, nusispjausiu prietaringai tris kart, nes nuomininkai ims ir pabėgs dar...)

tai galim baigt diskusijas apie miesčionis ir runkelius ;-)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.12.04 15:05 
Tema:
Atsakyti su citata

be sijono rašo:
Bet kaip čia išeina???
Imkim, kad ir šito senbernių kampo leudį ir čia esantį santykį :kaimiečiai/miestiečiai.
Kaip gyvena čia esantys kaimiečiai?
ogi, dažniausiai prasiskolinę iki ausų, bet, kaip taisyklė ir mokosi/uždirba, bei dirba daugiau/geriau bla bla bla, kad net atskaičius tas baisiąsias paskolas-mokesčius etc. jiems lieka daugiau, nei....... mūsų kolegoms didingiesiems Miestiečiams gyvenantiems savo tėvų/brolių/seserų etc. butuose, turbūt iš to begalinio Miestietiškumo, dažnai -netyč ir nepalnuotai gyvenantiems,cituoju Naktibaldą: " dar asketiškesnį gyvenimo budą (nei tie Mykolai Kaimiečiai), uztat mieste".
[/i]


O man netinka sis modelis, nes nepazistu daugelio jusu, jus man tesat raideles ekrane, o ne realus zmones, nepazistu jusu asmeniskai, kad galeciau kazka teigti apie jus.
Mano duoti pavyzdziai grynai is mano asmenines patirties. As juk sakiau, 'valio' Mykolui is Kalabybiskio, jei sugebejo uzsitvirtinti mieste deka savo darbstumo ir erudicijos. Gerbiu tokius zmones. Taciau kiek man teko pastebeti, tai dazniausiai tie mykolai cia toleruojami tik del ju siknu laizymo meno, mazesniu kastu ju atlyginimams ir kai kuriu organizaciju asmeniniu interesu, kurios turi is ju tiesiogine nauda.
Diskusija nebetenka prasmes, nes daugelis ja priima per daug asmeniskai. Tokie issireiskimai, kaip 'native wilensis' irgi parodo isanksti autoriaus nusistatyma.
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Baisonėlis
Spiameris Reborn


Prisijungė: 2004 06 22
Pranešimai: 3987
Miestas: tiesiai iš pliažo

Pranešimas2008.12.04 16:58 
Tema:
Atsakyti su citata

na tiesiog tavo pasisakymuose galima rasti visus kaimietiškumo požymius - nepasitenkinimą, pavydą, netoleranciją ir pan. nesakau kad tai nebūdinga visiems, tačiau tavo retorikoje tai labai išreikšta.
o "native wilensis" manau yra gana taiklus apibūdinimas tų, kurie vis dar mano kad Vilnius priklauso jiems ir labai nustemba kai atvykusiems staiga pradeda sektis geriau nei jiems.
miestieitškumas yra daugiau nei gimimo vieta, tai yra mąstymo ir gyvenimo būdas, kuris verčia susitaikyti su pokyčiais ir gyvenimo tempu. o dėl pastabų kodėl kaimiečiai Lietuvoje keliasi į miestus ir nori būti miestiečiais, tai šiaip ši tendencija pastebima visame pasaulyje paskutinius 100 ir net daugiau metų, pradedant nuo pramoninės revoliucijos, taip kad welcome to the XXI century ;)
_________________
Aš girdžiu balsus savo galvoje ir jiems tu nepatinki ..... ir kuo toliau, tuo labiau....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.12.04 17:16 
Tema:
Atsakyti su citata

Baisonėlis rašo:
na tiesiog tavo pasisakymuose galima rasti visus kaimietiškumo požymius - nepasitenkinimą, pavydą, netoleranciją ir pan. nesakau kad tai nebūdinga visiems, tačiau tavo retorikoje tai labai išreikšta.
o "native wilensis" manau yra gana taiklus apibūdinimas tų, kurie vis dar mano kad Vilnius priklauso jiems ir labai nustemba kai atvykusiems staiga pradeda sektis geriau nei jiems.
miestieitškumas yra daugiau nei gimimo vieta, tai yra mąstymo ir gyvenimo būdas, kuris verčia susitaikyti su pokyčiais ir gyvenimo tempu. o dėl pastabų kodėl kaimiečiai Lietuvoje keliasi į miestus ir nori būti miestiečiais, tai šiaip ši tendencija pastebima visame pasaulyje paskutinius 100 ir net daugiau metų, pradedant nuo pramoninės revoliucijos, taip kad welcome to the XXI century ;)


Tu gal jobnulsia:)) Ko as galeciau kaimieciams pavydet? :)
Jus, kavenski, man visi vieno veido, kaip kokie katinai prie siuksliu deziu. Pradedu itart, kad net Kauno mokyklose jus moko, kad Vilnius rasomas is raides W :)))
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2008.12.04 17:24 
Tema:
Atsakyti su citata

Ne visai atspėjai - tiesiog yra fakultatyvinės neapykantos Vilniui ir vilniečiams kurstymo pamokos. :)
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Apie viską sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6  Toliau rašyti atsakymą