:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Apie forumininkus sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
Pagyvenusi Fifa
Krutikas


Prisijungė: 2008 02 22
Pranešimai: 252
Miestas: Vėl Nida

Pranešimas2008.07.17 08:48 
Tema:
Atsakyti su citata

Grad, aš jau baisiai pasiilgau patologiškų jūsų tauškalų k'analėlyje. Bet dar negaliu sau leisti šios prabangos. Be to, gali būti, kad šmaikšti Likimo ranka švystelės mane į neva atsakingas ir atseit solidžias pareigas – tuomet nebent tualete, pasidėjus notebook'ą ant kelių, galėsiu slapčia jus aplankyt.

Be Sijono, susimildama, neplėtok sūrio pyrago ir apskritai maisto temos – mesdama rūkyti organizmo valymo (ir apimčių mažinimo) tikslais nevalgau jau septintą dieną (trys dienos natūralių vaisių sulčių, trys dienos vien mineralinio, ir dabar dar bus trys dienos sulčių).

Sūrio pyrago recepto reiktų klausti Klebonijos; ji sakė, yra kažkoks kabakas pakeliui į Panevėžį – ten jis skaniausiais (jei gerai pamenu). Ir dar sakė, kad pastačiusi jai tokį pyragą Rudolfe, tikrai neišsisuksiu.

Nelabai gardžios baltųjų greipfrutų sultys, mąstant apie smagų sūrio luitelį, gardžiai apkeptą džiūvėsėliuose, su pikantiškais prieskoniais ir tobulu padažu, ir pusiau sauso raudono čilietiško taurę... och, ir vėl sadomazochizmas.
_________________
Išdykauju su Kundalini.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.07.17 08:58 
Tema:
Atsakyti su citata

O nx kanalas, jei yra potraukis isnestiems bazarams, tai jokiu bedu, tuoj mes cia uzraitysim sneka. Grad, gal turi issaugojes ta tema, apie nescia shliucha narkomane ir nutraukta kudikio kojyte? Nes is supermamu forumo mane isbanyjo nx ir istryne mano temas, dar kazkoki emaila grasinanti atsiunte:((((((((((
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Pagyvenusi Fifa
Krutikas


Prisijungė: 2008 02 22
Pranešimai: 252
Miestas: Vėl Nida

Pranešimas2008.07.17 09:15 
Tema:
Atsakyti su citata

Va, va, apie ką aš ir kalbu... :D
_________________
Išdykauju su Kundalini.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2008.07.17 09:17 
Tema:
Atsakyti su citata

Pagyvenusi Fifa rašo:
Grad, aš jau baisiai pasiilgau patologiškų jūsų tauškalų k'analėlyje. Bet dar negaliu sau leisti šios prabangos. Be to, gali būti, kad šmaikšti Likimo ranka švystelės mane į neva atsakingas ir atseit solidžias pareigas – tuomet nebent tualete, pasidėjus notebook'ą ant kelių, galėsiu slapčia jus aplankyt.
Taigi kuo aukštesnės pareigos tuo mažiau darbo. O dėl k'analėlio, ką padarysi, o patologiškus tauškalus gali rašyt čia kaip ir sakė prelegentas...
Naktibaldas rašo:
Grad, gal turi issaugojes ta tema, apie nescia shliucha narkomane ir nutraukta kudikio kojyte? Nes is supermamu forumo mane isbanyjo nx ir istryne mano temas, dar kazkoki emaila grasinanti atsiunte:((((((((((
Ne, neišsaugojau. Ir iš viso po apsilankymo tame forume negalėjau ilgai atsigaut nuo patirtos emocinės traumos, turėjau ilgai gulėt lovoje ir gert vaistus. :)
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
klebonija
Gigakrutikas


Prisijungė: 2006 02 10
Pranešimai: 1057
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.07.17 20:37 
Tema:
Atsakyti su citata

Pagyvenusi Fyfa, ydingai pavartojote žodžių junginį SŪRIO PYRAGAS. Sūrio KEPSNYS, blia :) Ir skaniausias jis kelyje Šiauliai - Panevežys :) Arba dar kur nors :)))

Gero organizmo valymo, gera mintis. Po jo labai gerai KERTA ir KALA :)
_________________
Kuo toliau, tuo viskas bus blogiau. Patikėk. Aš tai patyriau. Du kartus.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
be sijono
Gigakrutikas


Prisijungė: 2007 02 15
Pranešimai: 1365
Miestas: kaimas prie miškų ir geležinkelio ir dar upės

Pranešimas2008.07.18 09:56 
Tema:
Atsakyti su citata

Pagyvenusi Fifa rašo:
nevalgau jau septintą dieną (trys dienos natūralių vaisių sulčių, trys dienos vien mineralinio, ir dabar dar bus trys dienos sulčių).
.

kaip dieta? nenumirei dar? ar sukudai bent kiek?

galvoju ir as ko nors laikytis...
_________________
esu maloniai durna kad visiems būtų maloniau šalia protingiems
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.07.18 10:05 
Tema:
Atsakyti su citata

Kazkokios nepatvarios siais laikais bobos, tai joms dietu specialiu reikia, kaip ligoniams, tai be atitinkamu proceduru apseit negali. Vat seniau, prie laisvos Lietuvos, tai boba galejo isgerti puse litro samanes, dirbti fizini darba, pati gimdyti vaikus, o daba bobos visiskai subyrejo. Nu visgi turbut itakos turi tai, kad koksa ahujenai lievaka db i LT veza, pamaisyta su ratukais ir kitais bybiukais, gal del to tos bobos tokios trapios pasdare.
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
zlo
Megakrutikas


Prisijungė: 2007 07 09
Pranešimai: 549

Pranešimas2008.07.18 10:19 
Tema:
Atsakyti su citata

Jos tik apsimeta,kad prarastum budruma...
_________________
Patriotas-žmonijos priešas!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nemalonus žmogus
.


Prisijungė: 2004 08 12
Pranešimai: 2895
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.07.18 10:37 
Tema:
Atsakyti su citata

Man tai visada navatna, vat kam save reikia visaip papildomai, apart įprastų metodų, žaloti: soliariumai visokie, nuo kurių beveik garantuotai vėžys ateina, operacijos, po kurių senatvėj randai išlenda baisūs, špakliai ant snukio, kurie odą išėda... Ir nuo visokių tokių šūdų manot esančios gražesnės? Ot šventas naivumas... :)
_________________
Kai negeriu, labai daug visko rodosi. O kai išgeriu - rodosi mažiau. Matyt, bijo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Naktibaldas
Megapūtikas


Prisijungė: 2004 08 31
Pranešimai: 2070
Miestas: Vilnius

Pranešimas2008.07.18 10:42 
Tema:
Atsakyti su citata

zlo rašo:
Jos tik apsimeta,kad prarastum budruma...


Na jau ne. Man bobos jau seniausiai stovi vienoje lysveje su snapsu, tackom, tik va del pyho dar mastau, kas man pirmoj eilej.. bobos ar ganja. Bobos- viena is pasilinksminimo priemoniu ir tiek. Nereikia ju per daug sureiksminti.
_________________
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2008.07.18 13:52 
Tema:
Atsakyti su citata

Naktibaldas rašo:
Grad, gal turi issaugojes ta tema, apie nescia shliucha narkomane ir nutraukta kudikio kojyte?
Prisiminiau, taigi skypės archyve yra tas nuostabusis pasakojimas iš kaimo narkomanių gyvenimo.
_________________
"In omnibus requiem quaesivi, et nusquam inveni nisi in angulo cum libro" Thomas à Kempis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Apie forumininkus sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 rašyti atsakymą