:apie mus
:naujienos
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:pritonizmo teorija
:folklioras
------------------
:senberniu kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senberniu muzika
:zmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniska ezoterika
:keliones
------------------
:diskusijos



Baidariu nuoma
Reklama internete


:senberniu diskusijos
DUK    Ieškoti    Narių sąrašas    Vartotojų grupės  Registruotis 
Aprašymas    Tikrinti asmeninius pranešimus    Prisijungti 

Pereiti prie Atgal  1, 2 rašyti atsakymą
Pagrindinis puslapis -> Knygos sukurti naują temą
Autorius Pranešimas
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.01.17 13:56 
Tema:
Atsakyti su citata

O nuo ko pradet tai jau Jus man patarsit ar leisit paciam nusprest?
Siaip tai sunkios ten tik dvi mano nuomone -"Stiklo karoliuku zaidimas" ir "Stepiu vilkas". Viena forma, kita turiniu...


Paskutinį kartą redagavo grad, 2005.05.28 13:40. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Jurgita
Gigakrutikas


Prisijungė: 2004 12 13
Pranešimai: 1512

Pranešimas2005.01.18 10:43 
Tema: Re: Hermanas Hesė
Atsakyti su citata

Kilimandžaras rašo:
Netgi laikyčiau ją senbernių biblija. (Mačiau, kad buvo bandyta ja paskebti filmą "That Obscure Object of Desire", tai tegul čia būna senbernių filmas, o "Stepių vilkas - senbernių knyga:)


aha, labai pritariu, kas del senberniu knygos. dar prideciau kamiu 'svetimas', del lyciu lygybes- f. sagan "svekas liudesy", o del alkoholio vartojimo- ch. bukowski (dabar 'pastas' lietuviu kalba isejo bet labai tiktu jo noveles). nu o kinas dat galetu dar buti ir felinio kazanova, bet cia laaabai jau skonio reikalas.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
grad
Gigakrutikas


Prisijungė: 2005 01 13
Pranešimai: 1500
Miestas: Pasvalys

Pranešimas2005.01.18 10:46 
Tema:
Atsakyti su citata

Ta proga gal rimtai reiku isrinkt senberniu [senmergiu] biblija arba kino filma, kuris labiausiai atitiktu senberniu dvasia. Ka mano apie tai senberniai?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Maris
Nuliovas


Prisijungė: 2005 08 28
Pranešimai: 10

Pranešimas2005.08.28 10:50 
Tema:
Atsakyti su citata

H.Hesės kuryba man patynka. Keleta kartu skaiciau ,,Stepiu vilka",bet vis dar noris sugrizti.Kazkas traukia.Ypatingai savitas yra Hermano paveikslas.Zavi sokio su Hermina scena.Na,o labiausiai yra istrige dabartiniu metu tai,kad juokas turi padet zmogui(kaip ir hermanui,ka jam stengesi iteigt Pablas) iprasmint gyvenima...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Žilvinas
Nuliovas


Prisijungė: 2007 07 12
Pranešimai: 1
Miestas: Jonava

Pranešimas2007.07.12 21:19 
Tema: Tiesiog mylimas mano rašytojas
Atsakyti su citata

Esu didelis H. Hesės gerbėjas. Skaičiau nemažai jo knygų( iš lietuviškų nebent " Knulpo" neskaičiau). Visada patiko rašytojai, kurie savo knygas rašo ne vien iš idėjos, bet dar ir dėl to, kad rašo iš dūšios. Romanų kalba tokia atvira ir kartu gili, nuodugni, tirianti, analizuojantį abstrakčius grožio, žmogaus juslumo dalykus tarsi įkūnijamos abstrakcijos būtų gyvi žmonės, kvėpuojantys ir mylintys kaip sveiki, kupini optimizmo paprasti žmonės. Jeigu neklystu Šveicarijoje, Montanjoloje, kur Hesė gyveno, viename jo kambary kabo gražus šviesus peizažas: laukai, ilgas kelias, balkšvas dangus atspindi giedrą, ramią, romantišką Hermanno pasaulėjautą. Tokia ramuma apima skaitant jo knygas, kad susitelki ties abstrakcijomis, kurios tampa tokios akivaizdžios, artimos ir mielos.
_________________
Būkštauju, kad galima per daug atsiskleisti neturint per daug ką pasakyti. Regis, kai per daug apie įvairius dalykus mėgini rašyti, tai lieka svarbiausi dalykai neištarti, nepasakyti. Manau, kad verta juoktis iš to ir iš savęs, kai taip manai.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pagrindinis puslapis -> Knygos sukurti naują temą
Pereiti prie Atgal  1, 2 rašyti atsakymą