:apie mus
------------------
:apie senbernius
:spaudoje
:folklioras
------------------
:senbernių kinas
:klausk Burzumo
:politika
:senbernių muzika
:žmogus ir sveikata
:marazmai
:senberniška ezoterika
:kelionės
------------------
:diskusijosPirtis Vilniaus centre
Design.Capital
Travels in Asia


:senbernių muzika kas čia per rubrika?

S. Kilimandžaras
Dabar naktimis sapnuoju barzdotus, piktus ir purvinus vermachto šturmfiurerius, besibraunančius atgal į Vokietiją gūdžiais Karpatų slėniais ir okultinius SS eksperimentus giliose Paderborno katakombose. Taip turbūt yra todėl, kad iš vakaro sumaišiau mainstrymą su nemeinstrymu.
Sapnai Iš Wolfenstein pilies – RAMMSTEIN/DEPECHE MODE/EDITORS/RAKES

RAMMSTEIN – “ROSENROT” ‘2005

* * *

Išties, jei 1944 m. vokiškuose “Tigruose” būtų instaliuotos padorios garso sistemos, ir per jas griaudėtų “Rammstein”, Reichas vis dar būtų galėjęs laimėti karą. Stepanai ir Fiodorai mėtytų ginklus ir gniauždami delnuose sproginėjančius ausų būgnelius neatsigręždami bėgtų iki Uralo kalnų ir slėptųsi apleistose anglies šachtose.

Juos be abejo lydėtų jungtinė lietuvių, latvių ir estų divizija, pakeliui smagiai traukdama Mann gegen Mann. Taip, čia “Rosenrot”. Ugnis ir ledas, koks niekad nesisapnavo Kučinskui. Ir viskas kaip visada.DEPECHE MODE – “PLAYING THE ANGEL” ‘2005

* * * *

Po tokių prakaituotų sapnų velku pavargusį kūną iš lovos ir noriu žaisti angelais. Iš vonios išeina išskalbta raudona mantija nešinas Dave Gahan’as su karūna ant galvos ir sulankstoma kėdute po pažasčia. John the Revelator – sveikinuosi. Jis pažvelgia į mane ir atsainiai mesteli – Yeah, precious.

Vaikščiodami tyliu liūdesiu įsigėrusiais koridoriais, DM vis dar ieško Violatoriaus, bet Violatorius, atrodo, niekur nebuvo išėjęs. Ir tai yra labai gerai.
EDITORS – “THE BACK ROOM” ‘2005

* * *

Pakaruokliška Iano Curtis’o dvasia liūdnai sklendė NY Centriniu parku, kai prieš save išvydo blyškiai pasipuošusius vaikinus iš “Interpol“, kurie su tinkleliais rankose laukė sutemų, kad mamoms vakarienei galėtų parnešti šikšnosparnių. Išvydę dar blyškesnį Ianą, „Interpol“ sutriko, pradėjo nevikriai mindžikuoti nuo kojos ant kojos ir mandagiai sukti akis į šoną. Jiems buvo gėda.

Yra toks prašymas, Ianai,- glamžydamas tinklelį pagaliau tarė vienas iš jų. Žinai, mes gyvenam Niujorke ir kaip tik ruošiamės turui po Valstijas, bet Europoje mus irgi labai myli. Negalim būti dviejose vietose vienu metu, todėl gal tu galėtum padaryti taip, kad kur nors Anglijoj atsirastų grupė, kuri grotų maždaug kaip Interpol. Padarytum didelę paslaugą klausytojams... Ianas patylėjo, ir linktelėjo galvą. Senai buvo pripratęs, kad kiti jį grūzilintų.

Nusklendusi iki Birmingemo, Iano šmėkla atsisėdo ant Tom Smith lovos, ir įpūtė jam „Interpol“ dvasios. Apimta graudulio, nuo savęs pridėjo dar šiek tiek iš „Unknown Pleasures“. Taip pasaulyje atsirado grupė „Editors“ ir šiemet išleido savo debiutinį albumą. Visi liko patenkinti. Jeigu slysčiojant gličiais rudens lapais parke nepavyks pagauti šikšnosparnio, įsijunkite „Munich“ ir „All Sparks“. Šikšnosparniai jus susiras patys.THE RAKES – „RETREAT“ ‘2005

* * *

O taip – dar vieni smagūs britų pankai, ir trumpas kaip penktadieninis darbas ir po to sekanti naktis jų EP.

Visada svajojai šokinėdamas koncerto ekstazėje nukąsti rankoves savo „Baltman“ švarkui ar persiplėšti respektabilius šimtalitinius marškinius, bet buvo gaila tai padaryti? Dabar bandyk drąsiai – pavyks, o pradėti reikia nuo „22 Grand Job“: 106 sekundžių apie tai, kaip niekas nėra svarbu, išskyrus gašlias sekretores ir nedarbo triumfą ofise.

Žinoma, jeigu uždirbi bent du tūkstančius du šimtus.

Čia nepataisomiems tinginiams - ir garsas, ir vaizdas. Enjoy!

22_Grand_Job


PS. Sklando kalbos, kad už keliamą didelę grėsmę klausos organams Jungtinės Tautos į teroristinių organizacijų sąrašą įtraukė David Gray („Life In Slow Motion“) ir „Cardigans“ („Super Extra Gravity“). Aš perspėjau.

2005 m. lapkriļæ½io m?n. 15 d.Komentarai 
ss 2006-01-12 12:22:18
zaibis cia pas jumisBaisonėlis 2005-11-22 15:35:23
Rrrrrhhh... uhhhrrr... Nuvargau...
Komentaras:


Autorius:  
--- --- ---
naujausi komentarai
--- --- ---Euro (melo)drama – mitai ir faktai (11)

--- --- ---

KĄ DARYTI? (12)

--- --- ---

Muilo burbulai ir seni krienai (33)

--- --- ---

Mėsos turgūs Europoje – Briuselis ir Londonas (17)

--- --- ---

Iššūkiai senbernių gyvenime. II dalis. (57)

--- --- ---

Patarimai dėl elgesio su gerule (44)

--- --- ---

Back on line– BLOC PARTY / TOM WAITS / ARCADE FIRE / ANDREW BIRD (10)

--- --- ---

KILLERS/ DECEMBERISTS/ ELECTRIC SIX/ BECK/ BADLY DRAWN BOY/ TV ON THE RADIO (16)

--- --- ---

SONIC YOUTH/RED HOT CHILLI PEPPERS/WOLFMOTHER ir kiti herojai. (5)

--- --- ---

Judėjimas, žmogiškoji prigimtis ir lašiniai (32)

--- --- ---

Karas prieš narkotikus (191)

--- --- ---

Maistas ir virškinimo problemos (14)

--- --- ---

"Oskarai" 2006 (1626)

--- --- ---

Kung Fu klasika (2) (16)

--- --- ---

Praleistieji (Vol.5): Babusia (Lidia Bobrova, 2003) (15)

--- --- ---

Ar Mėnulis jau gyvenamas? (41)

--- --- ---

Už sovietinę penkiakampę - milijonas litų (38)

--- --- ---

Jie bijo… (13)

--- --- ---